Мова

Запрошуємо до подіумної дискусії "Українське козацтво: невідомі сторінки історії"

9 червня 2018 року у Черкаському обласному художньому музеї в 14.00 відбудеться подіумна дискусія "Українське козацтво: невідомі сторінки історії".

Читати

У межах Міжнародної акції «Ніч у музеї» відбулося інтерактивне дійство «Чоловік ХХІ ст.»

19 травня у Черкаському обласному художньому музеї у межах Міжнародної акції «Ніч у музеї» відбулося інтерактивне дійство «Чоловік ХХІ ст.» Фоном заходу, а подекуди – його фігурою, виступила креативна виставка запорізького талановитого художника Павла Пушкаря.

Читати

У Черкаському обласному художньому музеїі відбулося інтерактивне обговорення «Чоловік ХХІ ст.»

5 травня о 14.00 В Черкаському обласному художньому музеї відбулося інтерактивне обговорення «Чоловік ХХІ ст.».

Читати

Запрошуємо до інтерактивного обговорення «Чоловік ХХІ ст.»!

5 травня о 14.00 В Черкаському обласному художньому музеї відбудеться інтерактивне обговорення «Чоловік ХХІ ст.».

Читати

Відбулася прес-конференція «АНТРАКТ XV. Виставка сучасного мистецтва»

17 квітня у Черкаському обласному художньому музеї відбулася прес-конференція «АНТРАКТ XV. Виставка сучасного мистецтва», куратором якої є Володимир Яковець і яка об′єднала творчість українських художників та художників зЯпонії, Ірану, Франції, Германії, Росії.

Читати

Запрошуємо на відкриту лекцію мистецтвознавиці Наталії Ребякової "Лувр: відомий та невідомий"

28 квітня 2018 року 0 14.00 у Черкаському обласному художньому музеї у межах інтерактивної просвітницької платформи відбудеться відкрита лекція мистецтвознавиці Наталії Ребякової "Лувр: відомий та невідомий"


Читати

Зустріч-обговорення «Діяльність Черкаського обласного художнього музею у контексті розвитку культури міста»

13 квітня в Черкаський національний університет ННІ історії і філософії завітав Черкаський обласний художній музей.Захід відбувся у межах тижня музеїв, який традиційно проводиться на базі Інституту історії і філософії. Чому? Тому що нова освітня парадигма передбачає тісний зв'язок з культурно-просвітницькими установами, що сприяє формуванню у студентів активної соціальної позиції та необхідних в сучасному динамічному світі компетенцій.

Читати

Інна Лубко про ґендерну рівність у телепрограмі "Тема дня"

Ґендерна рівність в демократичних спільнотах визнається одним із базових принципів при вирішенні соціальних суперечностей і гармонізації суспільних відносин.

Читати

Відбувся круглий стіл "Ґендерна чутливість в українському традиційному суспільстві"

Ґендерна рівність в демократичних спільнотах визнається одним із базових принципів при вирішенні соціальних суперечностей і гармонізації суспільних відносин. Україна як член міжнародних та європейських організацій, в інтересах розвитку, миру, прогресу та національної безпеки...

Читати

Круглий стіл: "Ґендерна чутливість в сучасному українському суспільстві"

Шановні колежанки та колеги! 5 березня 2018 р. о 13.00 в ауд. 518 (1 к.) відбудеться круглий стіл за участюпредставників ЗМІ, бізнес-середовища, учасників АТО, громадських організацій та студентського активу на тему: “Ґендерна чутливість в сучасному українському суспільстві”.

Читати