Мова

Візит делегації ЧНУ ім. Б. Хмельницького до Природничо-гуманістичного університету ім. Яна Длугоша в Ченстохові

Було обговорено механізми започаткування в ЧНУ ім. Богдана Хмельницького програми подвійних дипломів з Університетом ім. Яна Длугоша в Ченстохові на напрямку «Міжнародні відносини» та спільні наукові заходи з польськими колегами.

06.12.2023

Оголошення

Читать

Матеріал про життя польських жінок

Директорка ННІ міжнародних відносин Наталка Земзюліна відвідала Польщу з робочим візитом, окрім комунікації з представниками наукових шкіл, представниками університетів, громадських організацій знайшла цікавий матеріал про життя польських жінок.

03.12.2023

Оголошення

Читать

Викладачі ЧНУ взяли участь в роботі міжнародної конференції AMU INTERNATIONAL COMPASS

Викладачі Черкаського національного університету, директорка ННІ міжнародних відносин історії та філософії Наталка Земзюліна та професорка кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин Ольга Морозова, взяли участь в роботі міжнародної конференції AMU INTERNATIONAL COMPASS, присвяченій питанням підготовки докторантів, що проходила 17 та 18 листопада 2023 року в Познані (університет імені Адама Міцкевича).

03.12.2023

Тренінги

Читать

ЧНУ був представлений на міжнародній конференції в Варшаві та Бидгощі

16–17 листопада 2023 року в Варшаві та Бидгощі відбулася Міжнародна наукова конференція “Жінки в дипломатії: виклик чи місія?” в її роботі взяла участь директорка ННІ міжнародних відносин історії та філософії Наталка Земзюліна.

01.12.2023

Оголошення

Читать

Відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція "Візуальне мистецтво у контексті сучасних культурних практик"

23-24 листопада 2023 року на онлайн-платформі ZOOM відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція "Візуальне мистецтво у контексті сучасних культурних практик".

27.11.2023

Оголошення

Читать

Олександра Дем’яненко взяла участь у міжнародній науковій конференції “Змінені ландшафти України. Втрата та відновлення іншості перед обличчям війни” у Відні

Доцентка кафедри філософії, соціальних та політичних наук Олександра Дем’яненко взяла участь у дводенній міжнародній науковій конференції на тему “Змінені ландшафти України. Втрата та відновлення іншості перед обличчям війни”, що відбулась у місті Відень, Австрія, на базі Інституту гуманітарних наук у співпраці з Дослідницьким центром історії трансформацій Віденського університету.

23.11.2023

Оголошення

Читать

Ольга Морозова взяла участь у міжнародній науковій конференції “Egodocuments and Privacy in the Early Modern Era”

Професорка кафедри всесвітньої історіі та міжнародних відносин Ольга Морозова взяла участь у міжнародній науковій конференції “Egodocuments and Privacy in the Early Modern Era” (м.Лодзь, Польща, 20.10.33).

05.11.2023

Оголошення

Читать

Філософія сучасного мистецтва: між ідеальним і справжнім

У межах заходів Центру гендерних досліджень і комунікацій ННІ міжнародних відносин, історії та філософії Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького обговорювали філософію сучасного мистецтва у вимірах естетики, культурології, соціології, гендерної теорії.

19.10.2023

Оголошення

Читать

Відбулась відкрита лекція Дем'яненко Олександри «Вибори та виборчі системи у державах світу та Україні»

Відкрита лекція на тему «Вибори та виборчі системи у державах світу та Україні» відбулася в ННІ міжнародних відносин, історії та філософії.

17.10.2023

Оголошення

Читать

Ольга Морозова взяла участь у підготовці Міжнародної виставки «Дві війни – одне страждання»

Професор кафедри міжнародних відносин та всесвітньої історії Ольга Морозова, спільно з істориками Музею польських дітей - жертв тоталітаризму в Лодзі (Польща) підготувала Міжнародну виставку «Дві війни – одне страждання»

11.10.2023

Оголошення

Читать