Мова

Відбулась подіумна дискусія: “Життєві сходи: діалог поколінь”

З нагоди Міжнародного Дня батька 15 червня 2019 р. у стінах Черкаського обласного художнього музею відбулась подіумна дискусія: «ЖИТТЄВІ СХОДИ: ДІАЛОГ ПОКОЛІНЬ».

Модераторки: Оксана Пушонкова, Марина Бугеря.

19.06.2019

Оголошення

Читать

Персональна пересувна виставка Тетяни Сосуліної “Образи: чоловіче – жіноче”

Витоки творчого шляху Тетяни Дмитрівни Сосуліної – в образному світосприйнятті, яке формувалося ще з перших дитячих вражень, у природі рідного краю, у її вразливій українській душі.

20.05.2019

Оголошення

Читать

Демографічний портрет Черкащини в прямому ефірі програми “Експозиція”

Про демографічну ситуацію на Черкащині говорили у прямому ефірі програми “Експозиція”” доцентка кафедри філософії та релігієзнавства Зоя Шевченко та журналістка, випускниця ННІ історії та філософії Ольга Мальована.

19.03.2019

Оголошення

Читать

Міжнародний жіночий день: Святкувати чи ні?

Це свято останнім часом викликає досить великий резонанс у суспільстві. Скоріш за все, це відбувається тому, що воно тісно переплітається зі спогадами про Радянський союз.

12.03.2019

Оголошення

Читать

Вітання з Міжнародним жіночим днем

Шановні колежанки!

Прийміть сердечні вітання з нагоди Міжнародного жіночого дня!

06.03.2019

Оголошення

Читать

Жінки Туреччини: Від минулого до сучасності

Турецька жінка – одна з важливих динамік турецького суспільства. Протягом усієї історії турецька жінка, як кожен активний та поважний член суспільства, просовувала вперед роль жінки в турецькому суспільстві в період модернізації.

05.03.2019

Оголошення

Читать

Відбулись інтерактивні науково-практичні читання “Ґендер: міфи та реальність”

16 лютого 2019 року на базі Черкаського обласного художнього музею відбулись інтерактивні науково-практичні читання “Ґендер: міфи та реальність”.

Ключові спікери заходу: Павло Кретов)...

18.02.2019

Оголошення

Читать

Міжнародні документи у сфері забезпечення гендерної рівності та запобігання насильству щодо жінок, підписані та ратифіковані Україною

Міжнародні документи у сфері забезпечення гендерної рівності та запобігання насильству щодо жінок, підписані та ратифіковані Україною

24.01.2019

Оголошення

Читать

Антидискримінаційні лінзи: проекція на освіту

Формування експертного кола для здійснення антидискримінаційної експертизи шкільних підручників та іншого освітнього контенту

20.12.2018

Оголошення

Читать

​Запрошуємо взяти участь у науково-практичному круглому столі «Подолання домашнього насильства – сила у взаємодії»

Запрошуємо взяти участь у науково-практичному круглому столі «Подолання домашнього насильства – сила у взаємодії», що відбудеться 20 листопада 2018 року о 10.00 у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького (м. Черкаси, вул. О. Дашкевича, 24, навчальний корпус №4, аудиторія №371).

14.11.2018

Оголошення

Читать