Мова

Ганна Цариковська. Призначення

Особлива взаємодія інтуїтивного і раціонального у роботах Ганни Цариковської є умовою їх цільності, яка складається на кшталт картини світу. Її творчість – творення, яке має особливу екзистенцію. Це – погляд молодої людини у майбутнє.

20.09.2023

Оголошення

Читать

Олена Толкачова. Проєкт «У реальному часі»

У реальному часі — означає «тут і тепер», переживання війни у сьогоденні, у конкретну мить.

15.09.2023

Оголошення

Читать

Наталія Кохаль. Обереги

Культурно-мистецький проєкт «В реальному часі» презентує три візуальні світи талановитих художниць-киянок, їх почуття і переживання під час війни. Ці світи різні, але мають багато резонансів, зрозумілих кожному українцю.

07.09.2023

Оголошення

Читать

Оксана Пушонкова взяла участь у Всеукраїнському форумі "Роль фронтиру у формуванні української ідентичності"

V Всеукраїнський форум "Роль фронтиру у формуванні української ідентичності" розпочав роботу 27 липня 2023 року.

31.07.2023

Оголошення

Читать

Олександра Дем’яненко у Відні взяла участь в семінарі на тему «Місце України у фрагментованому світовому порядку»

Викладачка кафедри філософії, соціальних та політичних наук Олександра Дем’яненко була запрошена до участі у дводенному семінарі на тему «Місце України у фрагментованому світовому порядку», що відбувся у місті Відень, Австрія, на базі Інституту наук про людину (IWM).

14.07.2023

Оголошення

Читать

У пошуках нових сенсів (логотерапія мистецтвом)

Українська образотворча практика зберігає своє потужне символічне підгрунтя, яке визначене особливостями нашої культури і ментальності.

27.06.2023

Оголошення

Читать

Студенти-волонтери: навчання і волонтерство, туризм і підтримка переселенців

Гості програми "Четверта влада" Тетяна Цап — студентка 4 курсу ННІ міжнародних відносин, історії та філософії ЧНУ ім.Б.Хмельницького, волонтерка, голова міжнародної молодіжної організації ВМГО АЙСЕК в Україні" в м. Черкаси.

25.05.2023

Оголошення

Читать

Студенти та викладачі ННІ МВІФ долучилися до проєкту “Жінка на дипломатичному фронті: офіційна і культурна дипломатія в умовах глобальних викликів”

Студенти та викладачі ННІ міжнародних відносин , історії та філософії ЧНУ ім. Б. Хмельницького долучилися, як наукові партнери, до проєкту “Жінка на дипломатичному фронті: офіційна і культурна дипломатія в умовах глобальних викликів”.

25.05.2023

Оголошення

Читать

Студенти Черкаського національного відвідали культурні локації обласної універсальної наукової бібліотеки імені Тараса Шевченка

У межах заходів Інтерактивної просвітницької платформи студенти ЧНУ та ННІ міжнародних відносин, історії та філософії відвідали культурні локації обласної універсальної наукової бібліотеки імені Тараса Шевченка.

20.05.2023

Оголошення

Читать

Запрошуємо на круглий стіл "Жінка на дипломатичному фронті: офіційна і культурна дипломатія в умовах глобальних викликів"

Запрошуємо на круглий стіл "Жінка на дипломатичному фронті: офіційна і культурна дипломатія в умовах глобальних викликів".

12.05.2023

Оголошення

Читать